Nákupní řád internetového obchodu AROBOT – robotické vysavače, robotické sekačky, bazénové vysavače


iRobot se úzce specializuje na robotiku, investuje do jejího rozvoje většinu zisků a nepodlehl pokušení rozptýlit svou pozornost do desítek oborů kvůli hezčím čtvrtletním výkazům. iRobot vznikl z přesvědčení trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika jednou změní svět a způsob jakým pracujeme, učíme se, léčíme nebo uklízíme. Již v prvním roce existence představil iRobot ve spolupráci s NASA vesmírného průzkumného robota Genghis. Průlom nastal v roce 1998, kdy společnost iRobot vyhrála kontrakt agentury DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilních robotů iRobot PackBot.
Právě tohoto všestranného robota nasadila americká vláda během záchranných prací po teroristických útocích na Světové obchodní centrum v roce 2001. PackBot rovněž mapoval zamořené prostory po havárii japonské elektrárny Fukušima v roce 2011. V roce 2002 iRobot vstoupil do života každého z nás. Právě v tomto roce přišel na svět první robotický vysavač Roomba. O tři roky později iRobot uvedl na trh Scoobu a ve vývoji robotických pomocníků pokračoval dál. Díky tomu dnes portfolio iRobotu zahrnuje několik špičkových robotů, kteří pomáhají více než 14 milionům lidem na celém světě s úklidem v domě či bytě i kolem něj.

Značka iRobot má za sebou rušných 11 let. Firma iRobot se v roce 2002 proměnila z firmy na výrobu velmi složitých a extrémně nákladných robotů ve společnost produkující rovněž praktické pomocníky určené široké veřejnosti. Robotický vysavač Roomba se stal miláčkem amerických rodin a vyrazil do Evropy. Do Česka se Roomba poprvé podívala v roce 2008.
V roce 2013 iRobot oslavil v Česku 5. výročí. I těch 5 let na českém trhu bylo velmi bouřlivých. Jelikož mají Češi rádi doma uklizeno, robotické vysavače šly v podstatě od první chvíle na dračku. iRobot otevřel trh, ale brzy do rozjíždějícího vlaku naskákala řada dalších. Na světě ovšem existuje momentálně jediný specialista na robotiku s více než 20 lety zkušeností. Je to iRobot.
Konkurenci, většinou v podobě levných poloautomatických šuntů bez umělé inteligence, se podařilo jediné: nabourat důvěru českých zákazníků v oblast, která se ve světě nadále dynamicky rozvíjela a pomáhala lidem na celém světě šetřit spoustu času. iRobot bojoval v Česku dál, vysvětloval, ukazoval a opíral se přitom o své úžasné zákazníky, kteří se neváhali v diskusích za značku postavit.
Děkujeme. Situace mezi tím celkem vykrystalizovala. Na trhu stále existují levné vysavače, které jsou hloupé a špatně vysávají. Čeští zákazníci však pochopili, že velká úspora na počátku za ty velké problémy v průběhu a na konci nestojí. iRobot mezi tím dál investuje miliony dolarů ročně do vývoje, vyvíjí nové robotické pomocníky, zlepšuje stávající a dělá svět lepším.
Za našimi produkty si stojíme. iRobot vyrábí špičkové robotické vysavače, vytírače a nebo třeba mopy, kterých se na světě prodalo už více než 13 milionů kusů. Naši zákazníci své Roomby, Scooby nebo Braavy milují a často říkají, že si bez nich svůj další život nedokáží představit. Naši roboti vám šetří čas. Spoustu času. Přesvědčte se proto sami o kvalitě produktů iRobot.